Nie samą pracą żyją (naprawdę!)

Zapraszam na chwilę wspomnień! Jestem pewna, że znacie moich Gości – TYCH LUDZI rynku nieruchomości! Wiem jednak, że Was zaskoczą! Chyba, że znacie także te teksty już na pamięć, bo podobno niektóre cytaty Gości nzgp.pl weszły już na stałe do firmowego slangu 😉

Projekt „Nieruchomości z górnej półki” właśnie skończył rok. Tamtego lata, gdy powstawał, nawet nie przypuszczałam, ile niezwykłych – choć nie zawsze łatwych – rozmów z Osobowościami działającymi na rynku nieruchomości uda mi się przeprowadzić 🙂

Wiecie, co jest niesamowite? Że moi Rozmówcy – postrzegani czasem jako osoby niedostępne, zdecydowanie za bardzo zapracowane, mocno konkurujące na rynku – pokazują tą mniej znaną twarz. I słychać potem recenzje z konkurencji: „co za gość, nie wiedziałam tego o nim…”. Bo często nie wiedzą tego nawet w jego biurze!

Tymczasem okazuje się, że CI LUDZIE mają dystans do siebie, do życia, do swoich biznesów. Mimo że to, co robią w nieruchomościach zwykle dominuje ich czas, to mają niesamowite hobby, przygody, umieją spędzać czas z rodzinami czy przyjaciółmi, pomagają innym, kochają zwierzęta, sport, gotowanie, wyprawy bez wygód… Nie wstydzą się, że na początku kariery zawodowej wykonywali prace, których dziś milenialsi niekoniecznie by się podjęli.

Ale do rzeczy: wiecie, o kim mówi się, że jest branżowym Top Cheff, a o kim, że jest Szogunem na rynku nieruchomości? Znacie Serce i Rozum z negocjacji? A czytaliście, kto pracował przy znanych produkcjach filmowych? Wiecie, kto uciekł wpław z Alcatraz i biegał w stroju Supermena po Warszawie? Kto organizuje szkoły przetrwania (poznania?) dla rodziców i dzieci, kto komponuje muzykę w domowym studiu, prowadzi biznes według wskazówek babci? A słyszeliście, kto negocjował z Donaldem Trumpem, kto kocha łyżwy, ale ma zakaz śpiewania w biurze, kto robi na drutach designerskie rzeczy, a kto sadzi rocznie kilkadziesiąt drzew, no i kto uwielbia … Dolny Śląsk?

Zapraszam na www.nzgp.pl

Dziękuję, że jesteście, opowiadacie i czytacie!

p.s. urodzinowe niespodzianki w przygotowaniu, dam znać już po weekendzie 🙂

(lipiec 2018 r.)