Nie parujcie w nowym roku skarpetek!

Tak, wbrew tytułowi, chciałam Wam przekazać życzenia. Wiem, że może zręczniej byłoby zacząć od „Wesołych Świąt”, ale  tym nietypowym wezwaniem, skrótem myślowym, chciałam Wam zaproponować małą rewolucję. I to najlepiej od ręki!

Szanowni, Drodzy, Kochani, przed nami niezwykły czas! Życzę Wam, aby bez względu na to, czy będzie śnieg czy deszcz, te Święta Bożego Narodzenia były szczególne: pełne dobrych emocji, magii, smaku 🙂 Po prostu się zatrzymajcie i czerpcie przyjemność ze świętowania: z bycia razem, ze słuchania i opowiadania ciekawych historii.

Natomiast w Nowym Roku życzę Wam – przede wszystkim – dobrych myśli i dobrych ludzi wokół. I w biznesie, i prywatnie. I mam jeszcze jeden apel: nie parujcie … skarpetek w tym roku! Jak niedawno opowiadał mi pewien Anglik (dawniej bardzo zasadniczy inżynier), kiedyś zrozumiał, że… szkoda życia na parowanie skarpet i od tamtej pory wiele rzeczy stało się nie tylko łatwiejszych, lecz także przyjemniejszych. Zmieniły się także wyzwania i priorytety.

Hmm, już sobie wyobrażam Wasze uśmiechy, miny… Warto jednak spróbować 😉

Dziękuję Wam za dobre myśli i emocje w kończącym się roku, ciekawe tematy i pomysły, dzielenie się branżową wiedzą. Niech Wam się uda, co planujecie – i w biznesie, i poza nim.

Zapraszam też do „Nieruchomości z górnej półki”, do komentowania, do dzielenia się branżowymi wrażeniami, ciekawostkami z rynku, swoimi przemyśleniami. Bo liczą się ludzie!

– Grażyna Błaszczak, www. nzgp.pl
(grudzień 2018 r.)

 

Znajdź mnie tak, jak lubisz:

e-mail: g.blaszczak@live.com;
www:
www.nzgp.pl, www.grazynablaszczak.pl
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/grażyna-błaszczak-media
FB: https://www.facebook.com/grazynablaszczak.media/
Twitter: Grażyna Błaszczak (@g_blaszczak) | Twitter